| Name | 2018 2 (39) | ||
| Journal | Бердақ номидаги Қорақалпоқ давлат университети Ахборотномаси | ||
| Volume Number | 2 | ||
| Published At | 15/06/2018 | ||
| Pages | 184 | ||
| Issue Number | 39 | ||
| Total number | 4 | ||
| File | View document online | ||
| The full name of the article | Language | Pages | View count | Read count |
|---|---|---|---|---|
|
РЕШЕНИЕ СИСТЕМ ЛИНЕЙНЫХ АЛГЕБРАИЧЕСКИХ УРАВНЕНИЙ МОДИФИЦИРОВАННЫМИ МЕТОДАМИ СОПРЯЖЕННЫХ ГРАДИЕНТОВ Бердақ номидаги Қорақалпоқ давлат университети Ахборотномаси |
Rus | 3-7 | 736 | 736 |
|
РЕШЕНИЕ СИСТЕМ ЛИНЕЙНЫХ АЛГЕБРАИЧЕСКИХ УРАВНЕНИЙ МОДИФИЦИРОВАННЫМИ МЕТОДАМИ СОПРЯЖЕННЫХ ГРАДИЕНТОВ Бердақ номидаги Қорақалпоқ давлат университети Ахборотномаси |
Rus | 3-5 | 699 | 699 |