Name | 1 | ||
Journal | Eurasian Journal of Mathematical Theory and Computer Sciences | ||
Volume Number | 4 | ||
Published At | 05/01/2024 | ||
Pages | 66 | ||
Issue Number | 1 | ||
Total number | |||
File | View document online |
The full name of the article | Language | Pages | View count | Read count |
---|---|---|---|---|
DJANGO FREYMVORK ASOSIDA WEB ILOVALAR YARATISHDA AXBOROT XAVFSIZLIGINI TA'MINLASH Eurasian Journal of Mathematical Theory and Computer Sciences |
O'zbek | 35-42 | 104 | 104 |
HUDUDLAR TURIZM SOHASIDA INTERAKTIV XIZMATLAR KO'RSATISH SAMARADORLIGINI OSHIRISH Eurasian Journal of Mathematical Theory and Computer Sciences |
O'zbek | 43-46 | 99 | 99 |
ICHKI TURIZIMDA ONLAYN-GID XIZMATLARINI RIVOJLANTIRISHNING MODELLARI VA USULLARI Eurasian Journal of Mathematical Theory and Computer Sciences |
O'zbek | 47-53 | 118 | 118 |
Eurasian Journal of Mathematical Theory and Computer Sciences |
O'zbek | 54-60 | 99 | 99 |
ЕВРОПАДА ГЕОМЕТРИЯ ФАНЛАРИНИНГ РИВОЖЛАНИШИ Eurasian Journal of Mathematical Theory and Computer Sciences |
O'zbek | 61-65 | 150 | 150 |