Maqolada differensial tenglamalar involutsiyasi haqida teoremalar isboti
bilan keltirilgan
Maqolada differensial tenglamalar involutsiyasi haqida teoremalar isboti
bilan keltirilgan
В статье рассмотрена несколько теоремы об дифференциальное
уравнения со свойств инволюции
| № | Muallifning F.I.Sh. | Lavozimi | Tashkilot nomi |
|---|---|---|---|
| 1 | Usmonov B.M. |
| № | Havola nomi |
|---|---|
| 1 | Беллман Р.,Кук К. Дифференциальные разностные уравнения. М.Мир, 1961. |
| 2 | Ефимов Н.В. Высщая геометрия. М.Наука, 1961 |
| 3 | Silberstein R. Solution of the equation x f x f 1 . // Phil. Mag.7th Series, 30(1940), p.185-186. |
| 4 | B.Usmonov Involyutsiya xossasiga ega bo’lgan xususiy hosilali differensial tenglamalar. // Magistrlik dissertatsiyasi . Andijon 2015 yil |